wtorek, 16 listopada 2010

Hate – Erebos (2010)

technical / industrial black / death metal

1. Genesis 01:47
2. Lux Aeterna 04:53
3. Erebos 04:57
4. Quintessence of Higher Suffering 04:45
5. Rinity Moons 05:57
6. Hero Cults 05:00
7. Transsubstance 04:40
8. Hexagony 05:25
9. Wrists 05:05
10. Luminous Horizon 05:57

DOWNLOAD hotfile
DOWNLOAD letitbit
DOWNLOAD filesonic
DOWNLOAD turbobit
DOWNLOAD depositfiles
DOWNLOAD unibytes
DOWNLOAD turbobit(2)
DOWNLOAD megaupload
DOWNLOAD hotfile(2)
DOWNLOAD fileserve(2)
DOWNLOAD filesonic(2)
DOWNLOAD bitshare
DOWNLOAD turbobit(3)
DOWNLOAD uploaded
DOWNLOAD fileserve(3)
DOWNLOAD filesonic(3)
DOWNLOAD hotfile(3)
DOWNLOAD filefactory
DOWNLOAD filesonic(4)
DOWNLOAD fileserve(4)
DOWNLOAD hotfile(4)
DOWNLOAD turbobit(4)
DOWNLOAD letitbit(2)

10 komentarzy:

 1. Czym się różni Hate od Behehemotha?
  Pisownią i składem.

  OdpowiedzUsuń
 2. na szczęście to działa w również w drugą stronę :]

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja się nie znam na "sztuce"chyba :D ale kopiowanie Behemotha to wielki"artyzm",nie w tym rzecz że trza umieć jak Behemoth żeby go podrobić,jeśli "artysta" musi podrabiać innych to jest taki true że przechuj.Wszystko co ma do powiedzenia Hate to to że chcą być jak Behemoth-awangarda!Czyste zło!

  OdpowiedzUsuń
 4. PS.Już im się Deicide znudziło XD Teraz kolej na Behemoth.

  OdpowiedzUsuń
 5. jeśli ich podrabiają to i tak są w tym lepsi niż oryginał więc klasa jest, spierdalajcie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Behemoth, czyli obecnie behebłoto lub behemocik. Hate nie są oryginalni to fakt, ale przynajmniej nie robią się plastikowymi laleczkami dla mass ( póki, co). A sama muzyka nudna przewidywalna i dobra do spania.

  OdpowiedzUsuń
 7. Hajtowi znudziło się bycie polskim Deicide,teraz chcą być polskim Behemothem...znaczy..a w sumie dobrze jest:D Jeśli ktoś kogoś podrabia tzn chce być równie dobry jak ci których podrabia.Wolę Venoma posłuchać niż Hejtomotha.Najlepiej niech Hey-T zacznie grać covery Behemoth a ten drugi niech gra covery poprzedniego.W ten sposób Hey-T stanie się Behemothem a Behemoth pozostanie Behemothem i będziemy mieć 2 razy więcej Behemothów na półce.

  OdpowiedzUsuń
 8. Moje pierwsze wrażenie po odpaleniu płytki Hate, było Behemoth znowu wypuścił kloca na świat?” Ale przecież ten pogan i satan jest w szpitalu. Warto wspomnieć fakt, że gdy jego mama Tiamat chciała go zabrać do siebie to chwycił życie zębami za rzyć i mocno trzyma. A taki satan a tu podtarł się swoją filozofią, bynajmniej Panowie z Hate skopiowali Behemota wręcz perfekcyjnie. Przez co pomimo dużej porcji hałasu wieje nudą. Niby jest szybko i technicznie, ale wokalista stękający jak Nergal zabija wszystko. W wyniku otrzymujemy muzykę, która można serwować, jako pigułkę nasenną. Co już ktoś wyżej także napisał.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pamiętam jak siadłem na kiblu ze słuchawkami w uszach i wysrać się chciałem. Włączyłem sobie to to.... płyta jest tak chujowa ze nawet taka przyjemną czynność w horror zamieniła

  OdpowiedzUsuń
 10. 'Etykiety:black/death metal, industrial death metal, technical death metal".Gdzie tam,to jest nowy podgatunek:Behe(moth) metal.Hate jest prekursorem naśladownictwa Behemotha.Nikt tak samo jak oni,nie chce być kimś innym.Teraz tylko image muszę bardziej zbehemocić,potem operacje plastyczne itd itp,powinni iść na całość,w końcu grają metal nie?Zero kompromisów.
  Już to widzę:"Mamo mamo apo pathos taty mamona,kup mi najnowszą cd Behe-motyka.Nie synu mój,nie stać mnie,Behemoth za drogi ale nie smuć się,jest przecież Hejt - behemoth dla ubogich,te same riffy ale o połowę taniej za sztukę!Ale ja chcę oryginał!Jak dorośniesz i pójdziesz do pracy to sobie będziesz kupował płyty dla dorosłych,teraz masz i ciesz się beHejtomotem,jesteś jeszcze nie pełnoletni a ja jestem dobrą matką.Nienawidzę Cię,nienawidze Hejt.Nie pyskuj bo zawołam ojca!Gupia mama!O ty gówniarzu...Andrzej!?Tak Zośka Kultus?Mój syn obraża Twoją żonę-jego matkę,może zareaguj jakoś?Co zamierzasz?Powiem Ci co zamierzam:Tato Pasem w dupę Bachora!"

  OdpowiedzUsuń