poniedziałek, 4 kwietnia 2011

KAT & Roman Kostrzewski - Biało-Czarna (2011)

heavy / thrash metal

1. 01.Bara (7:18)
2. 02.Maryja Omen (5:18)
3. 03.Szkarlatny wir (6:44)
4. 04.Diabelski dom cz. IV (7:35)
5. 05.Milczy trup (6:21)
6. 06.Wolni od kleczenia (3:53)
7. 07.Kupa swiat (4:56)
8. 08.Bielun (6:26)
9. 09.Z boskim zyskiem (5:36)
10. 10.Kapucyn zamknal drzwi (6:06)

DOWNLOAD turbobit
DOWNLOAD filesonic
DOWNLOAD fileserve

13 komentarzy:

 1. Mogli się rozpaść po Różach i nie nagrywać niczego,dziś byli by kultowi bardziej niż Beherit.
  Ta nowa płyta to co toto jest??Kolejna część Diabelskiego Domu woła głosem z ciemności o pomstę do wymarłych światów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak KAT grał kiedyś
  http://www.youtube.com/watch?v=n9XOQqSeKt8&feature=related

  Dzisiaj to jakieś pierdolenie maniany dla kasy

  OdpowiedzUsuń
 3. Przesłuchajcie tą płytę kilka razy wielcy krytycy a później się wypowiadajcie. Ja uważam że to dobra płyta fakt iż Roman ma lepsze dzieła w dyskografii jest niezaprzeczalny ale tej płycie niczego nie brakuje. Czuć tu ducha starego Kata a maniane dla kasy to Luczyk odjebał na "mind cannibals" wielce chciał zaistnieć a się zbłaźnił. A nowa płyta Kata jest naprawdę dobra biorąc pod uwagę że żaden szanujący się zespół nie będzie się cofał. Ja osobiście nie chciałbym dostać drugiego "oddechu" jeden mi wystarczy i cieszę się że ta płyta jest inna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wielki krytyku,Roman zdziadział i tyle,zapomniał jak się gra metal.

  OdpowiedzUsuń
 5. A gdzie tu nie ma metalu? Na jakiej podstawie kwalifikujesz dokonania innych czy są metalem czy nie?

  OdpowiedzUsuń
 6. Przesluchalem ten album pare razu, za pierwszym razem niewiele przyciągnelo moją uwage ale pozniej bylo coraz lepiej, radze nie zrażać sie po pierwszym przesluchaniu, plyta jest lepsza niz 70% dotychczasowych dokonan Romka;) Ciekawe aranzacje, dobre teksty... sluchając tego albumu nie nachodzily mnie wątpliwosci ze mam do czynienia z legendą polskiego metalu, z zespolem KAT. Grają nowoczesnie a jednak zachowali dawnego ducha tego zespolu. Jak dla mnie kawal dobrej roboty...

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdyby najnowsza płyta była pierwszą ich płytą to nie miałbym takiego niesmaku że oto słucham czegoś co tak odstaje od Oddechu Czy Bastard :/...przecież te wokale są zupełnie pozbawione życia,na jedno kopyto,ja wiem że Szatan i kopyto to fajny zestaw ale nie o to chodzi ;)Teksty fajne ale interpretacja do bani.Jeśli KAT ma nagrywać takie płyty to lepiej niech nie nagrywa wcale i pozostanie w pamięci dzięki starym nagraniom.Wystarczy jeden utwór ze starej płyty(666,Oddech,Bastard)jeden riff i nowa płytka płyta się chowa.szkoda jak chuj :< Takiego Kata to ja nie chcę.Romek kurwa obudź się bo przyjdę do Ciebie i... przegram Ci kilka płyt Kata do posłuchania!!!Fajnie grali kiedyś,wokalista zajebiście bawił się głosem,nie to co teraz.Weź no go skopiuj może co?Nikomu nie powiem,nie wydam Cię.

  OdpowiedzUsuń
 8. Co do tych wokali to niestety wypada się zgodzić,w ogóle bez życia,monotonne i jednostajne,acz muzycznie nie jest ta płyta aż taka najgorsza.

  OdpowiedzUsuń
 9. www.youtube.com/watch?v=ZcbS1ddOiE8&feature=related

  OdpowiedzUsuń
 10. NAS www.youtube.com/watch?v=yqjD8S1ekBw&feature=related

  OdpowiedzUsuń
 11. "heavy / thrash metal"-ta,ja se zagrają to będą mieli thrash and heavy,teraz mogą się cieszyć co najwyżej pop/nu "metalem".

  OdpowiedzUsuń